Асфальтобетонний завод у Києві: мешканці Видубичів погрожують перекрити шосе

Жителі Видубичів направили звернення до Київради і мера Віталія Кличка з вимогою заборонити будівництво асфальтобетонного заводу. Завод хочуть побудувати біля житлової зони і Ботсаду імені М.М. Гришка НАН України.

Як повідомляє УНІАН,, місцеві жителі погрожують перекрити Столичне шосе. Кияни минулого тижня вже провели акцію протесту під будівлею КМДА. Вони бояться, що працюючий завод отруюватиме повітря канцерогенними речовинами й іншими хімікатами, що призведе до хвороб легень, нервової системи, зіпсує травлення і загострить хронічні захворювання.

Асфальтобетонний завод у Києві: мешканці Видубичів погрожують перекрити шосе

Крім того, ботсад є одним з найбільших заповідників Європи, відкритим для відвідування. Там часто гуляють сім'ї з немовлятами, люди похилого віку та особи з фізичними вадами.

Асфальтобетонний завод має намір у Києві побудувати білоруська компанія "Белавтодор-Україна". Проти будівництва підприємства вже виступили екологи, заявивши, що це стане справжнім екоцид для киян.

Джерело: segodnya.ua