В 2019 році київський фунікулер повністю оновлять. Про це в інтерв'ю для The Village Україна розповів мер Києва Віталій Кличко.
"У наступному році ми встановимо новий прозорий фунікулер фірми Doppelmayr Garaventa з кондиціонерами", – повідомив він.
На сайті компанії Doppelmayr Garaventa повідомляють, що фунікулери фірми "можна встановити в місті, за містом або в гірській місцевості, оскільки рейкова система з канатною тягою без проблем долає вигини або зміни ухилу".
Термін служби таких фунікулерів – майже 40 років.
Doppelmayr Garaventa Group – австрійсько-швейцарська компанія, яка спеціалізується на виробництві крісельних підйомників, канатних доріг, гондол, буксирувальних пристроїв для гірських лиж та атракціонів, а також двигунів для транспорту і систем транспортування матеріалів.
Джерело: segodnya.ua