Арбітр розплакався після драматичного матчу Німеччина – Нідерланди. У нього померла мама

Головний арбітр матчу Ліги націй збірної Німеччини і Голландії (2:2) Овідіу Хацеган заплакав після фінального свистка.

Виявилось, що напередодні матчу перестало битися серце його матері, однак, суддя як справжній професіонал вирішив відпрацювати матч, незважаючи на втрату близької людини.

Захисник збірної Голландії Віргіл ван Дейк втішив Хацегана в кінці матчу.

Хацеган розповів, що деякий час тому померла його мама, засмутився і заплакав. Я його втішив і сказав, що він добре відсудив матч. Це, звичайно, дрібниця, але, сподіваюся, я хоча б чимось допоміг,
– розповів ван Дейк.


Нагадаємо, що збірна Німеччини виграючи 2:0 не змогла втримати перемогу над Нідерландами, пропустивши два голи на останніх хвилинах матчу.

Більше новин зі світу спорту читайте у нашому розділі Спорт24 Джерело: 24tv.ua