Перевірки субсидіантів: "Нафтогаз" захотів шукати "мертві душі"

"Нафтогаз України" може допомогти Мінфіну провести верифікацію бази споживачів і одержувачів субсидій. Про це заявив голова правління НАКу Андрій Коболєв, повідомляє прес-служба компанії в Twitter.

Коболєв підкреслив, серед одержувачів субсидій є "мертві душі". Глава "Нафтогазу" пропонує внести їх в єдину базу даних, доступ до якої матимуть всі зацікавлені держоргани.

"Ми їх бачимо. Ми їх ... знаходили і демонстрували правоохоронцям. На жаль, до сих пір немає ніякого процесу, щоб цю базу зробити єдиною і відкритою", – цитує Коболєва прес-служба "Нафтогазу".

Він зазначив, що для завершення реформи в цій сфері необхідно запустити монетизацію субсидій, яка повинна початися з 2019 року.

"Щоб завершити реформу, потрібно провести монетизацію субсидій – це можливість дати реальні гроші споживачам", - підкреслив Коболєв.

Як відомо, Міністерство фінансів проводить масштабну перевірку законності отримання субсидій. Верифікація одержувачів субсидій допомагає ідентифікувати тих, хто дійсно потребує державної допомоги, відзначають чиновники. Як розповідав глава Мінсоцполітики Андрій Рева, були виявлені вже тисячі порушень.


Джерело: segodnya.ua