Хакери перевели викрадені кошти з російського банку в криптовалюту і вивели за кордон

Слідчі МВС Росії спільно з фахівцями Центробанку РФ завершили попереднє розслідування справи про крадіжку 21,5 млн рублів (близько 9 млн грн. – Ред) з неназваного комерційного банку в Якутії. Учасники міжнародного злочинного угруповання перевели викрадені кошти в криптовалюту. Про це повідомила прес-служба відомства.

Відзначається, що в липні 2017 років два резидента країни ближнього зарубіжжя за допомогою шкідливого ПО отримали доступ до серверів банку. Дистанційне керування банкоматами установи дозволило хакерам скоїти крадіжку і вивести кошти за кордон.


МВС РФ відкрило кримінальну справу стосовно двох членів угруповання. Її розгляне Якутський міський суд Республіки Саха. Обвинуваченим загрожує до 10 років в'язниці.

МВС продовжує розслідування справи в співпраці з фахівцями Інтерполу і правоохоронцями з декількох європейських країн.

Джерело: segodnya.ua