"Динамо" та "Шахтар" цікавляться 19-річним бразильським талантом

"Динамо" і "Шахтар" зацікавлені в придбанні 19-річного гравця бразильської "Віторії" Лукаса Рібейро.

За інформацією видання Correio, найбільший інтерес до 19-річному гравцеві проявляють: "Валенсія", "Бетіс", "Бенфіка", "Шахтар", "Динамо" Київ і мадридський "Атлетіко".

Контракт Рібейро з "Віторією" діє до 2021 року. Бразилець виступає на позиції центрального захисника.

Зазначимо, що у поточному сезоні гравець провів за свій клуб 13 матчів в бразильській серії А.

Більше новин зі світу спорту читайте у нашому розділі Спорт24 Джерело: 24tv.ua