"Мотор" здобув другу перемогу у гандбольній Лізі чемпіонів

Найсильніший гандбольний клуб України "Мотор" у матчі Ліги чемпіонів зумів переграти чинного володаря срібних медалей цього турніру "Нант".

Більше того зробили це запорожці на паркеті суперників.

Практично усю дистанцію поєдинку жодній із команд не вдавалося відірватися більше, ніж на три бали.

Усього ж за сім хвилин до завершення матчу рахунок узагалі був рівним – 22:22. Та от ці вирішальні миті куди краще вдалися якраз українцям 27:23. Завдяки перемозі "Мотор" нарешті покинув останню сходинку групи B і ще зберігає цілком реальні шанси на те, аби пробитися до стадії плей-оф.

Нагадаємо, 4 листопада запорізький "Мотор", незважаючи на яскраву гру Айденаса Малашінскаса, який закинув 10 м'ячів і віддав безліч результативних передач, не зміг уникнути поразки від словенського "Цельє" в 6-му турі Ліги чемпіонів.

Більше новин зі світу спорту читайте у нашому розділі Спорт24 Джерело: 24tv.ua