Жителі Запоріжжя будуть платити за опалення тільки за той період, коли тепло почало надходити до квартири. Про це під час наради в міськвиконкомі заявив мер міста Володимир Буряк.
За його словами, керуючі компанії повинні виконати перерахунок по тих будинках і квартирах, які своєчасно не отримали опалення, і сума перерахунку, згідно з показаннями приладів обліку тепла, буде вказана в платіжках за листопад.
Також повідомляється, що за несвоєчасну подачу тепла керівники деяких комунальних підприємств міста отримали догану від градоначальника.
Раніше ми повідомляли про те, що опалення в Запоріжжі включили 4 листопада, проте в житлові будинки тепло почало надходити протягом трьох днів після початку опалювального сезону.
Водночас, через аварійні ситуаційїмешканці деяких багатоповерхівок досі залишаються без тепла.
Джерело: segodnya.ua