Жителям Запоріжжя проведуть перерахунок за опалення

Жителі Запоріжжя будуть платити за опалення тільки за той період, коли тепло почало надходити до квартири. Про це під час наради в міськвиконкомі заявив мер міста Володимир Буряк.

За його словами, керуючі компанії повинні виконати перерахунок по тих будинках і квартирах, які своєчасно не отримали опалення, і сума перерахунку, згідно з показаннями приладів обліку тепла, буде вказана в платіжках за листопад.

Також повідомляється, що за несвоєчасну подачу тепла керівники деяких комунальних підприємств міста отримали догану від градоначальника.

Раніше ми повідомляли про те, що опалення в Запоріжжі включили 4 листопада, проте в житлові будинки тепло почало надходити протягом трьох днів після початку опалювального сезону.

Водночас, через аварійні ситуаційїмешканці деяких багатоповерхівок досі залишаються без тепла.

Джерело: segodnya.ua