У США поліція зловила «скажених» єнотів, які виявилися просто п’яними

Єнот. Фото: facebook.com/miltonpolicewv

В США поліція спіймала двох єнотів, у яких підозрювали сказ, але насправді вони виявилися п’яними. Імовірно, вони наїлися яблук, що перебродили.

Про тварин, що дивно поводяться, поліції повідомили жителі Мілтона: судячи з коментарів на сторінці департаменту, єноти «дивно хиталися», а один з них навіть намагався перелізти через огорожу і впав, – повідомляє Громадське.

Офіцери знайшли тварин і доставили їх у відділок. Натомість поліцейські знайшли в єнотів ознаки інтоксикації алкоголем, а не сказу. Вони припустили, що тварини харчувалися яблуками, що забродили.

Однак поліцейські не повідомили чи дійсно тварин перевірили на сказ, щоб виключити його. Однак єнотів, після недовгого перебування в ділянці, відпустили на волю. Водночас офіцери наголосили, що жителям все ж необхідно бути пильними та повідомляти про всіх вуличних тварин, що дивно поводяться.

Сказ – смертельне інфекційне захворювання, яке викликає запалення головного мозку та супроводжується гідрофобією, галюцинаціями та жаром. Найчастіше люди заражаються сказом від укусів хворих тварин, причому це можуть бути як бродячі собаки та кішки в містах, так і дикі тварини. У Північній Америці сказ поширюють скунси, лисиці та єноти, до того ж ці тварини часто мешкають поблизу людей.

Поведінка хворих людей та тварин відрізняється: у людини сказ супроводжується тривожним і депресивним станом, натомість тварини зазвичай стають агресивнішими. Тому фахівці радять остерігатися бродячих тварин і, при появі в них дивної поведінки, терміново повідомляти про них в поліцію.

Раніше на Полтавщині чоловіка засудили до 6 років ув’язнення за знущання з кота.

Джерело: zik.ua