Міністерство соціальної політики запропонувало відстрочити запровадження другого накопичувального рівня пенсійної системи на рік. Про це повідомляє "Економічна правда".
За даними видання, Мінсоцполітики розробило законопроект, який передбачає перенесення старту роботи накопичувальної пенсійної системи на 1 січня 2020 року. Чинне законодавство наказує почати впровадження системи з 1 січня 2019 року.
Питання вже обговорювалося на засіданні уряду, ініціативу представив міністр соціальної політики Андрій Рева. Однак Кабінет міністрів ще не прийняв остаточне рішення. Прем'єр-міністр Володимир Гройсман попросив доопрацювати документ.
Джерело: segodnya.ua