Коболєв назвав головну поразку "Нафтогазу"

Глава правління НАК "Нафтогаз України" Андрій Коболєв вважає основною поразкою компанії за останні роки те, що вона не змогла пояснити своїм кінцевим бенефіціарам - населенню України всі вигоди реформи газового ринку.

"Нафтогазу" треба безпосередньо почати працювати з населенням – кінцевими споживачами газу і тепла", – назвав один із способів вирішення цієї проблеми глава "Нафтогазу".

На його думку, якби компанія змогла працювати безпосередньо, то проблеми, подібні тим, що виникли зараз з затримками подачі тепла в Кривому Розі чи Смілі, можна було б вирішувати з вигодою для кінцевого споживача.

"Нам, правда, вдалося добитися великих перемог на зовнішньому ринку, але на внутрішньому фронті ми поки не дуже успішні", – констатував глава правління НАК.

Джерело: segodnya.ua