У Києві на 12 пішохідних переходах з'явиться сенсорне освітлення

У Києві на 12 наземних перехідних переходах встановлять сенсорне освітлення, яке активується за допомогою датчиків руху. Надалі таке освітлення з'явиться ще на 17 переходах.

Будівництво мережі сенсорного освітлення на 12 пішохідних переходах є частиною проекту "Сенсорне освітлення 29 пішохідних переходів" і реалізується в рамках Громадського бюджету.

"Ми постійно працюємо над підвищенням безпеки мереж зовнішнього освітлення і прислухаємося до побажань киян. Тому ми раді втілювати в життя проект Володимира Басовского в рамках Громадського бюджету - "Сенсорне освітлення 29 пішохідних переходів". Крім того, це дозволить економити і електроенергію - за рахунок датчиків, що реагують на пішохода", - зазначив директор КП "Київміськсвітло" Володимир Круценко.

За словами Круценка, допорогових закупівлі робіт з будівництва мереж сенсорного освітлення на 12 об'єктах завершено. Договори підряду на монтаж сенсорного освітлення пішохідних переходів розташовані за наступними адресами:

вул. Центральна і вул. 136-а Садова;
вул. Центральна і вул. 138-а Садова;
просп. Петра Григоренко, біля будинку № 9 по вул. Михайла Гришка;
просп. Петра Григоренко, біля будинку № 12 на вул. Олександра Мишуги;
ул. Здолбунівська, 9 і 9-Б;
просп. Петра Григоренка, 9;
просп. Петра Григоренка, 18;
просп. Петра Григоренка, 1;
просп. Петра Григоренка, 12;
вул. Декабристів, 2-А;
вул. Івана Пулюя, біля будинку № 16-В на вул. Федора Ернста;
вул. Архітектора Ніколаєва, 17.

Як повідомлялося раніше, в Києві ліхтарі замінять LED-освітленням.

Нагадаємо, в грудні 2017 року Центр Розвитку Міста представив першу в своєму роді карту небезпечних пішохідних переходів по районах столиці. "У кожному з районів ми опитували жителів, які з переходів вони вважають найбільш небезпечними. Крім цього, ми оглядали переходи, звертали увагу на стан дорожнього покриття і наявність потрібних дорожніх знаків, визначали рівень видимості потенційних переходів для водіїв, тощо", - йдеться в повідомленні ЦРГ в Facebook.

В результаті активісти зібрали понад 200 адрес переходів, які кияни вважають найбільш небезпечними і ризикованими.

Джерело: segodnya.ua