Україна і США підпишуть протокол про співпрацю в ядерній безпеці, анонсував міністр закордонних справ України Павло Клімкін.
"Ми зараз будемо зустрічатися з міністром енергетики (США Ріком – Ред.) Перрі, будемо підписувати протокол про співпрацю з ядерної безпеки", – сказав Клімкін журналістам в Києві в понеділок.
Міністр енергетики Сполучених Штатів Америки Рік Перрі знаходиться з візитом в Україні 11 і 12 листопада
Рік Перрі під час зустрічі з прем'єр-міністром України Володимиром Гройсманом заявив, що США виступають проти будівництва газопроводів "Північний потік – 2" і "Турецький потік".
Джерело: segodnya.ua