Батареї в центрі Одеси потеплішали

Центр Південної Пальміри нарешті підключили до системи теплопостачання. У вихідні тепловики запустили Одеську ТЕЦ: вона вже постачає теплоносієм 11 шкіл, 10 поліклінік і три дитячих садки. У найближчі дні планують підключити ще близько 60 шкіл, 50 медичних закладів та 30 дитсадків.

Як запевняють в КП "Теплопостачання міста Одеси" (ВМО), комунальники "працюють ударними темпами".

"Теплоносій поданий в магістралі, на бойлерні. Якщо якийсь будинок не підключений – це справа ОСББ (і інших компаній, що управляють, які займаються тим чи іншим будинком. – Авт.), – заявив директор КП" ТГО "Іван Донченко. – Теплопостачання від себе зробило все ".

Також КП повідомило про намір підняти тарифи з 30,76 грн за "квадрат" житлоплощі до 52,92 грн і з 1229,20 грн за гігакалорію до 1888,67. Однак ця ціна поки не остаточна, останнє слово – за виконкомом.

Джерело: segodnya.ua