Футболісти рівненського "Вереса" добиралися на матч у Тернопіль у автобусі фанатів: відео

У суботу, 10 листопада, рівненський "Верес" зіграв матч проти тернопільської "Ниви" на виїзді. На гру команді довелося добиратися в автобусі фанатів.

Як повідомили у клубі, автобус команди зламався у дорозі в Кременці. Але за ним їхав автобус з вболівальниками, тож вони і підібрали футболістів.




"Верес" встиг на матч у Тернопіль і мінімально обіграв "Ниву". Джерело: 24tv.ua