"Відповіді на ракети США в Європі у нас немає": російський генерал осадив Кремль

Якщо після виходу США з Договору про ліквідацію ракет середньої і меншої дальності з Росією Америка почне гонку озброєнь і розмістить ракети в Європі (імовірно в Польщі, Румунії та країнах Балтії), то російська система "автоматизованої відплати" "Периметр" може виявитися проти них безсила.

Про це в інтерв'ю виданню "Зірка" заявив екс-начальник головного штабу Ракетних військ стратегічного призначення РФ генерал-полковник Віктор Єсін.

За його словами, незважаючи на грізну назву (західні країни називають "Периметр" Dead Hand, або "Мертва рука"), в тому випадку, якщо США нападуть першими, Росія відбити атаку не зможе – "Периметру" просто не вистачить часу.

"Ефективної відповіді на американські ракети середньої дальності в Європі у нас поки що немає. І якщо американці все-таки почнуть розгортати свої ракети в Європі, нам нічого не залишиться, як відмовитися від доктрини удару у відповідь і перейти до доктрини попереджувального удару", - каже Єсін.

як повідомлялося, раніше президент США Дональд Трампа заявив про намір Вашингтона вийти з Договору про ракети.

Джерело: segodnya.ua